Затримання корупціонерів не має перетворюватися на шоу для українців - напрдеп

Затримання корупціонерів не має перетворюватися на шоу для українців та партнерів з МВФ – це повинно стати буденністю. Про це ефіру телеканалу «112-Україна» заявив перший заступник голови Комітету з питань промислової політики та підприємництва, народний депутат від фракції БПП Максим Єфімов.

«Сьогодні в Україні мають застосовуватися жорсткіші міри до корупціонерів. І поки чиновники не боятимуться брати хабарі, а звичайні люди не перестануть їх давати – ще довго не вдасться досягнути суттєвих результатів в боротьбі з корупцією», – наголосив народний депутат.

На його думку, так само це не станеться доти, поки існують монополії, які є практично вертикально інтегрованими системами для обману держави. Зокрема, це стосується монополізації ринку теплової енергетики, і тих тарифів, які сьогодні отримали українці.

«Це ж саме стосується і деолігархізації країни, де є сьогодні перші позитивні приклади. Ситуація навколо „Укрнафти“ та „Укртранснафти“ говорить лише про те, що раніше розібратися з цією проблемою не вистачало політичної волі в жодного з колишніх президентів», – наголосив Максим Єфімов.

За словами політика, головне правило, що керує ефективним ринком – це забезпечення, перш за все, конкуренції.

“Тому сьогодні в найкоротші терміни потрібно призначити голову Антимонопольного комітету”, – підкресливЄ. Єфімов.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!