Німеччина впливатиме на Росію старими і новими санкціями — експерт

У Берліні ніколи не зважаться надати Україні зброю, однак для стримування російської агресії можуть піти на нові санкції.

Таку думку висловила знавець фонду «Наука і політика» Німецького інституту міжнародної політики і безпеки Сюзан Стюарт, відповідаючи на запитання Укрінформу, що може стати для Німеччини «червоною лінією».

«Я не думаю, що Німеччина взагалі коли-небудь вирішить питання про зміст Україні зброї. А якщо говорити про миротворців ЄС, то їх просто не існує — зараз тільки йдуть дебати про створення єдиної європейської армії. Тобто ми реально можемо говорити лише про «червоні лінії», які потягнуть за собою подальші санкції»,— зазначила Стюарт.

Водночас вона наголосила, що Німеччина зараз дуже серйозно залучена в ситуацію з конфліктом в Україні найрізноманітнішими способами: намагається вести переговори з Києвом і Москвою, підтримує зусилля ОБСЄ на Донбасі, макрофінансову та іншу допомогу ЄС, є рушійною силою в питанні санкцій проти РФ.

«Берлін вже підтримав у березні продовження санкцій до грудня. Я думаю, якщо до червня не відбудеться ніяких позитивних змін у ситуації, тоді, звичайно, Берлін підтримає подальше продовження санкцій»,— додала знавець.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!