Начальник ДАІ Києва втік з України — Аваков

Начальник ДАІ Києва полковник міліції Микола Макаренко, підозрюваний в організації злочинної групи, втік з країни.

Про це у Фейсбуці заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Начальник ДАІ Києва полковник міліції Макаренко Микола Миколайович, підозрюваний, як організатор злочинної групи — несанкціоновано залишив територію країни у напрямі Білорусі. Розшукується для дачі пояснень і ухвалення рішень»,— написав він.

Аваков повідомив, що служба внутрішньої безпеки МВС, разом із столичною прокуратурою провели сьогодні ряд обшуків і затримань у рамках припинення ряду злочинних схем, виявлених в ДАІ Києва: «Присічені махінації міліціонерів-даїшників базувалися на схемах отримання незаконних грошових коштів в МРЕВ, при оформленні автомобілів».

Міністр також повідомив, що затриманий начальник відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи київського управління ДАІ підполковник міліції Микола Жебель.

При цьому глава МВС наводить напрями злочинних дій:

— вимагання від співробітників центрів надання послуг, повʼязаних з використанням автотранспорту, підлеглих ГУМВС в м. Києві — щомісячної грошової виплати.

— монопольна реалізація бланків довідок-рахунків МРЕВ, у тому числі через ТОВ «Іннавто», повʼязане з Жебелем. (Через цю компанію він отримував більш як 600 тис. грн./міс. незаконного доходу).

Повідомляється також, що проведеними обшуками в компанії «Іннавто», у Макаренка і Жебеля виявлені і вилучені докази злочинних корупційних схем: документи-схеми отримання коштів від підлеглих, грошові кошти, оперативно проведені по усьому злочинному ланцюжку.

ПОЧЕМУ НЕ БУДЕТ ГАИ и МРЭО. КАРТИНКА С ВЫСТАВКИ..Сегодня. Служба внутренней безопасности МВД, совместно с прокурат…

Posted by Arsen Avakov on 2 квітня 2015 р.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!