Волонтери пропонують Міноборони пришвидшити держзакупівлі

Міністерство оборони може проводити необхідні процедури для здійснення електронних торгів протягом семи днів. Відповідні зміни передбачені законопроектом, підготовленим Волонтерським рухом та схваленим в Адміністрації Президента.

Про це заявив у четвер на прес-конференції голова ради волонтерів при Міністерстві оборони Давид Арахамія, передає кореспондент Укрінформу.

«Один із законів — це зміни до закону про державні закупівлі, щоб в особливий період імовірно було за 7 днів прийняти рішення і через ці 7 днів провести торги»,— сказав Арахамія.

За його словами, сьогодні закупівлі провести щонайменше за 21 день. «І то, через 21 день до вас обовʼязково прийде військова прокуратура і скаже, що ви порушуєте закон. Хоча ми все одно це робимо зараз»,— зауважив голова ради волонтерів.

Водночас Арахамія зазначив, що на сьогодні Міністерство оборони є лідером у країні із застосування електронної системи торгів. При цьому через цю систему можна проводити всі несекретні закупки, додав він

«Наша ціль — у 2015 році усі взагалі закупки, включаючи секретні, просто в режимі секретності проводити через електронну платформу. Це досить революційний крок у нашій державі, і він є дуже антикорупційним»,— голова ради волонтерів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!