Олена Бондаренко йде з посади у медіахолдингу Курченка

Колишня народна депутатка від Партії регіонів Олена Бондаренко йде з посади голови наглядової ради «Українського медіахолдингу» (УМХ) Сергія Курченка. Про це вона написа на своїй сторінці у Facebook. «Люблю УМХ, але прийшов час для нових завдань. Так що чекайте новин. Від УМХ і від мене», — зазначила Бондаренко. Facebook Embed Post​​Олена Бондаренко стала головою наглядової ради «Українського медіахолдингу» від 26 вересня 2014.

В управлінні УМХ є понад 50 брендів. До портфеля компанії входять такі бренди як: Forbes, Vogue, «Кореспондент», «Теленеделя», i.ua, bigmir.net, football.ua, «Ретро FM», «Наше радіо», Europa Plus, «Авторадіо», «Аргументы і Факты», «Комсомольская правда».

Олена Бондаренко тривалий час була одним з ключових спікерів Партії регіонів, різко критикувала Євромайдан і підтримувала «закони 16 січня», які, зокрема, значно обмежували свободу ЗМІ.

Самого Сергія Курченка в Україні обвинувачують у розкраданні. Правоохоронці наразі не можуть його затримати, він перебуває у міжнародному розшуку.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!