ЗМІ: Тимошенко усунула Пашинського?

Глава адміністрації президента Сергій Пашинський усунутий від повноважень першого заступника голови центрального партійного штабу партії «Батьківщина» з організаційних питань.

Як повідомляють джерела «Української правди», такий висновок можна зробити зі слів Юлії Тимошенко на нараді з керівниками обласних осередків «Батьківщини».

"Вона повідомила, що відтепер повноваження Пашинського переходять до депутата Івана Кириленка, який призначений ще одним першим заступником центрального партійного штабу партії «Батьківщина»,— зазначає видання.

За словами джерел, Тимошенко дала зрозуміти, що Пашинський останнім іноді не приділяв уваги партійній роботі та підтримував Арсенія Яценюка та Петра Порошенка.

Сам Пашинський у коментарі «УП» сказав: «Мене ніхто не усував і ніхто про це не інформував. Ці питання мене зараз не цікавлять, бо я займаюся іншими питаннями».

Офіційно Пашинський не усунутий з посади першого заступника, але перелік його нових повноважень не визначений.

Центральний партійний штаб партії «Батьківщина» є виконавчим органом партії та діє незалежно від виборчої кампанії. Його формально очолює Олександр Турчинов, який дійсно не займається цими питаннями з огляду на завантаження як в.о. президента і голова Верховної Ради.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!