Лазорко пішов з «Укртранснафти», але лише на лікарняний — Лещенко

Олександр Лазорко, якого відсторонили від виконання обов’язків голови правління «Укртранснафти» відмовився йти у відставку і пішов на лікарняний.

Про це заявляє народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко сторінці у Facebook.

«Коломойський продовжує війну з державою, а його миролюбна риторика не варто і гроша. Розкриваються нові подробиці. Виявляється, його ставленик в 100-відсотковій державній «Укртранснафті» Лазорко відмовився йти у відставку. Він пішов… на лікарняний, залишивши замість себе свою багаторічну підлеглу Парахоняк, яка працювала під його керівництвом ще на нафтозаводах Коломойського. Парахоняк продовжує гнути лінію «Привату». Від імені державної «Укртранснафти» вона подала у суд… на свою материнську компанію «Нафтогаз України». 100-процентна державна «дочка» судиться з 100-відсотковою державною «матір’ю»»,— написав Лещенко.

Читайте також: У Нафтогазі озвучили претензії до керівника «Укртранснафти»

«Менеджери Коломойського намагаються скасувати підсумки зборів акціонерів «Укртранснафта», щоб визнати неповноважним призначення двох нових членів наглядової ради «Укртранснафти», а потім — визнати незаконним рішення про відсторонення Лазорка, оскільки не буде кворуму. Кожен місяць присутність людей Коломойського в «Укртранснафті» коштує державі втрат 75 мільйонів гривень тільки на зберіганні технічної нафти. Це не рахуючи 2 мільярдів державних грошей «Укртранснафти», розміщених на рахунку в «Приватбанку»,— зазначив Лещенко.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!