Порошенко захистив волонтерів законом

Президент Петро Порошенко підписав закон, який сприятиме розвитку волонтерського руху в Україні та підвищить якість надання волонтерської допомоги.

Про це повідомили у прес-службі Глави держави.

«Закон № 246-VIII від 5 березня 2015 року врегульовує суспільні відносини, пов’язані з провадженням волонтерської діяльності в Україні. Основним завданням законопроекту є забезпечення ефективного регулювання правовідносин, що виникають у процесі провадження волонтерської діяльності в Україні, сприяння розвитку волонтерського руху, підвищення якості надання волонтерської допомоги»,— йдеться у повідомленні.

Так, закон визначає напрями волонтерської діяльності, уточнює терміни «волонтерська діяльність», «волонтер», знімає обмеження для здійснення такої діяльності організаціями та установами, уточнює права та обов’язки цих установ, які залучають до своєї діяльності волонтерів, а також пояснює особливості відшкодування витрат, пов’язаних з наданням такої допомоги.

Законом також вносяться зміни щодо добровільного страхування життя і здоров’я волонтерів на період надання цієї допомоги організаціями та установами, які залучають до своєї діяльності волонтерів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!