Вілкул сказав, хто увійшов до опозиційного уряду

Колишній віце-премʼєр-міністр Олександр Вілкул оприлюднив деякі позиції в «опозиційному уряді», який створили нардепи з Опозиційного блоку.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«У вівторок, 31 березня, буде презентовано опозиційний уряд. Як віце-премʼєр-міністр я займатимуся в ньому питаннями промисловості, нової індустріалізації і відновлення Донбасу»,— написав Вілкул.

Премʼєром, за його словами, буде Борис Колесніков.

Ще двоє віце-премʼєрами — Наталія Королевська і Вадим Рабінович — займатимуться, відповідно, соціальною політикою і правоохоронними органами.

Міністр закордонних справ — Костянтин Грищенко, міністр економічного розвитку і торгівлі — Євгеній Мураєв, міністр соцполітики — Михайло Папієв, а міністр внутрішніх справ і надзвичайних ситуацій — Костянтин Стогній.

«Опозиційний уряд розроблятиме законопроекти та ініціюватиме конкретні кроки з виведення країни з кризи і соціального захисту українців. Це стосується індексації зарплат і пенсій до реального рівня інфляції, зниження тарифів на житлово-комунальні послуги, відновлення промислових підприємств, забезпечення українців робочими подекуди і так далі Необхідно створювати умови, щоб в Україні налагодилося нормальне життя»,— написав Вілкул.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!