Суд обрав для екс-глави ДСНС Бочковського запобіжний захід

Згідно з рішенням Печерського районного суду Києва екс-голові Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Сергію Бочковському обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на два місяці з правом внесення застави у розмірі 1 мільйон 184 тисяч гривень. Про це повідомляє інформагентство «Інтерфакс-Україна» у суботу, 28 березня.

Екс-глава ДСНС буде утримуватися під вартою два місяці з правом внесення застави у розмірі 1 мільйон 184 тисячі гривень. Бочковський має намір оскаржити рішення суду.

За даними слідства, сума застави становить суму збитку, завданого Бочковським. Крім того, повідомляється, що у разі виходу з-під варти під заставу екс-глава ДСНС зобов’язаний зʼявлятися за першим викликом слідчого та перебувати лише за місцем проживання. Документи, які дозволяють виїжджати за кордон, у Бочковського будуть вилучені.

Адвокат екс-глави ДСНС Ігор Федоренко вважає, що сума застави нічим не обґрунтована, а підстав для арешту його підзахисного не було. Він заявив про те, що Бочковський має намір оскаржити рішення суду. Адвокат також розкритикував слова свідків, стверджуючи, що немає конкретних доказів того, що якісь кошти пішли не за призначенням.

Як відомо, кількома днями раніше, 25 березня, Сергія Бочковського та його першого заступника Василя Стоєцького затримали під час засідання українського уряду через підозру в організації корупційних схем, які здійснювалися в рамках держзакупівель. Тимчасовим виконувачем обовʼязків глави ДСНС призначено радника міністра внутрішніх справ Зоряна Шкіряка.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!