Президент переконаний: наступник Коломойського збереже мир в області

Новий голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко на попередній посаді зарекомендував себе як фахівець, який добре орієнтується в економічних проблемах та питаннях безпеки.

На цьому наголосив Президент Петро Порошенко на зустрічі з керівництвом області, представляючи нового губернатора.

«Знаю цю людину 15 років як сильного і вольового ефективного менеджера. Довіряю йому і вірю, що він зможе зберегти мир і спокій в області», — цитує Главу держави його прес-служба.

У свою чергу Резніченко, який до цього очолював Запорізьку ОДА, пообіцяв, що «Дніпропетровщина буде захищеною».

Водночас Глава держави подякував попередньому керівнику Дніпропетровської ОДА Ігорю Коломойському та його команді, яка, за словами Президента, «взяла на себе відповідальність у найскладніші і найважливіші часи і не питала, якою ціною».

Порошенко висловив сподівання, що, повернувшись із держслужби в бізнес чи до громадської діяльності, команда Коломойського непохитно стоятиме на міцних проєвропейсько-українських позиціях.

Під час робочої поїздки до Дніпропетровської області Президент також поклав квіти до памʼятного каменю Героям Небесної сотні, який розташований у парку неподалік від Дніпропетровської ОДА. Глава держави поспілкувався з мешканцями міста. Біля будівлі ОДА вітати Президента зібрались кілька сотень людей. Лунало «Слава Україні! — Героям слава!».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!