Дестабілізації в Дніпропетровську немає і не буде — Порошенко

Ніякої дестабілізації в Дніпропетровській області у звʼязку з відставкою губернатора Ігоря Коломойського немає і не буде.

Таке переконання висловив Президент Петро Порошенко на брифінгу в Харкові, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я не бачу жодних підстав для дестабілізації ситуації в Дніпропетровську. Той, хто спробує використати цю ситуацію, отримає дуже жорстку відсіч»,— сказав Глава держави.

Водночас він підкреслив, що сумнівів у патріотизмі Коломойського у нього немає: «Ми про це з ним говорили декілька годин. Усі жителі Дніпропетровська працюватимуть так, щоб Дніпропетровськ був і залишився головною фортецею українства на Сході».

Президент також наголосив на ділових якостях призначеного замість Коломойського Валентина Резніченка: «За два місяці, що Резніченко працював головою Запорізької облдержадміністрації, він навів порядок не тільки з цінами на хліб, але й щодо підтримки тимчасово переміщених осіб».

За його словами, у звʼязку з призначенням Резніченка на посаду в.о. губернатора Дніпропетровської області наразі розглядається три можливих кандидатури на посаду голови Запорізької ОДА. Імен Президент не назвав, однак зазначив, що всі троє — жителі Запоріжжя.

Порошенко додав, що це питання буде узгоджуватися з урядом.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!