Названі 16 переможців-мажоритарників по Києву

Названо імена 16 переможців виборів до Київради по мажоритарці.

Як повідомляє lb.ua з посиланням на " Українські новини ", тервиборчкому залишилося визначити ще 44 депутата.

За інформацією на сьогодні:

Син співвласника торгової мережі «Фуршет» Артур Баленко виграв вибори в депутати Київської міської ради у мажоритарному окрузі № 5 у Голосіївському районі.

В округах № 1-4 перемогли Олександр Найдьонов, Людмила Закревська, Олег Калініченко та Андрій Мельничук, повідомили в Київській міській територіальній виборчій комісії. Вся пʼятірка представляє партію «УДАР».

У Подільському районі — округу № 38-41 — тим іноді перемогли Дмитро Гордон (самовисуванець, головний редактор газети «Бульвар Гордона») і ще три «ударівці»: Валентин Мондрієвський, Олексій Окопний та Олексій Панчук.

У Святошинському районі депутатом вибрали Олександра Пабата, який в минулому скликанні очолював фракцію « Громадський актив Києва», яка разом з Блоком Черновецького входила в більшість. Крім того, в округах Святошинського району № 46, 47 і 48 перемогли представники партії «УДАР» Наталія Чумакова, Вікторія Муха та Андрій Березовський.

У Печерському районі на округах 35-37 перемогли Алла Шлапак (самовисуванець) і Михайло Терентьєв з Володимиром Доброскок (обидва — від партії «УДАР»).

Всього ж депутатів-мажоритарників буде 60. Ще 60 пройдуть за партійними списками.

31 депутат з цих 60 -ти " списочників « представлятимуть „УДАР“. Радикальна партія Ляшка провела до Київради сімох депутатів. За 5 місць отримують „Обʼєднання“ Самопоміч» та «Свобода», по 3 місця — «Батьківщина», «Громадянська позиція», «Нове життя» і «Єдність».

На межі проходження до Київради також партія «ДемАльянс». Якщо вона добере недостатній їй 0,07% голосів, то отримає два або три місця, які, відповідно, на її користь перерозподіляться від інших партій.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!