На сайті Інтерполу зникла інформація про розшук Княжицького

Інтерпол прибрав зі свого сайту інформацію про розшук народного депутата від «Народного фронту» Миколи Княжицького. Вчора, 23 березня, стало відомо, що Княжицького оголосили в розшук по лінії Інтерполу. На сайті Інтерполу зазначається, що Княжицького розшукують за звинуваченнями у зґвалтуванні, у розшук депутата оголосили за запитом Камбоджі. Згодом прес-служба депутата заявила, що інформація про злочин у Камбоджі є наклепницькою та сфальсифікованою.

Крім того, у прес-службі Княжицького наголосили, що, за даними Держприкордонслужби, на момент скоєння злочину депутат перебував в Україні.

Раніше депутат подав до міліції заяву про погрози і тиск. У МВС повідомили, що народний депутат попросив розпочати розслідування фактів «погроз та тиску на його адресу, пов’язаних з його політичною позицією та інспірованих іноземними спеціальними службами і російськими пропагандистами». Правоохоронці зазначають, що були зафіксовані факти надання неправдивих даних до іноземних і міжнародних правоохоронних органів, інспіровані російськими спецслужбами, і сфальсифіковані кримінальні переслідування в країнах третього світу.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!