Яценюк виступив за ухвалення змін до конституції на референдумі

Глава українського уряду Арсеній Яценюк вважає, що зміни до української конституції потрібно ухвалювати на всеукраїнському референдумі. Премʼєр-міністр заявив про це під час селекторної наради з питань виконання місцевих бюджетів у вівторок, 24 березня, в Києві, передає інформагенція «Інтерфакс-Україна».

На думку премʼєр-міністра Арсенія Яценюка, зміни до основного закону держави мають бути ухвалені на всеукраїнському референдумі.

«Президент прийняв рішення щодо створення конституційної комісії, голова парламенту очолює цю комісію. Країні потрібна нова конституція. Думаю, що основні положення цієї конституції мають бути затверджені на всеукраїнському референдумі»,— цитує Яценюка також інформагенція «УНІАН».

Арсеній Яценюк додав, що нині український уряд робить свою частину роботи, а далі «президент, парламент і уряд разом з українським народом і виключно спираючись на волю народу будуть писати нову європейську українську конституцію». Щоправда, конкретні етапи і терміни напрацювання змін премʼєр-міністр не уточнив.

Зміни, за словами премʼєр-міністра, передбачатимуть як додаткові повноваження, так і додаткову відповідальність для регіонів, урегулювання балансу влади, оновлення та прозорості судової системи, системи органів прокуратури, боротьби з корупцією.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!