І.Білоус: електроннне адміністрування ПДВ зекономить Україні 70 млрд грн в рік

Система електронного адміністрування ПДВ покладе край маніпуляціям і кримінальним схемам, через які з бюджету крали до 70 млрд. грн. на рік. Про це заявив голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус.

«… вже з середини поточного року практично зникне й пропозиція тіньової готівки, котра досі підживлює паралельну економіку, корупцію та хабарництво. З 1 липня 2015 року у повному форматі має запрацювати система електронного адміністрування ПДВ, опрацьована нами в тестовому режимі. Вона покладе край маніпуляціям і кримінальним схемам, через які з бюджету крали до 70 млрд. грн. на рік»,— йдеться у заяві І.Білоуса.

До того ж він впевнений, що незабаром буде результат і від дії закону щодо зменшення податкового навантаження на фонд оплати праці, ухваленого Радою 2 березня.

«Цей законодавчий акт, який ми розробляли спільно з групою народних депутатів, спрощує застосування платниками пониженої ставки єдиного соціального внеску. Відтак, поступово легалізуємо зарплати, що видавалися в конвертах. І, що не менш важливо, скоротимо попит на необліковані готівкові кошти, яких потребували тіньові доплати»,— наголосив І.Білоус.

Нагадаємо, уряд прийняв відставку голови Державної служби Ігоря Білоуса.

Також нагадаємо, Голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус оголосив про свою відставку.

Як раніше повідомлялось, урядова комісія, яка проводила службове розслідування стосовно зловживань у Державній фіскальній службі, запропонувала Кабінету міністрів відновити на посаді голови ДФС Ігоря Білоуса.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!