Депутат заявляє про побиття при спробі потрапити до «Укрнафти»

Під будівлею «Укрнафти», вхід до якої заблокували автоматники, сталася сутичка між представниками «охорони» будівлі та народним депутатом Мустафою Найємом. Як повідомляє «Українська правда», за словами Найєма, на його прохання потрапити всередину будівлі заступник голови правління «Укрнафти» Віктор Захаров заявив, що не може цього дозволити, оскільки «проводяться роботи» з встановлення захисних споруд у звʼязку з можливими провокаціями.

«Після того як сам Захаров пішов всередину будівлі, я пішов за ним. Біля вхідних дверей сталася сутичка між мною та людьми у камуфляжі. Один з них − у цивільному — вдарив мене кілька разів. Потім били по ногам, відштовхуючи від дверей», − повідомив Найєм.

Він також зазначив, що просив дозволити переконатися, що у приміщенні немає озброєних людей. За словами Найєма, в отвір відчинених дверей було видно, що весь перший поверх будівлі заповнений людьми з металевими щитами. Відштохвнувши народного депатата від входу до будівлі, люди у камуфляжі закрили двері і не виходять на вулицю.

Після інциденту депутат звернувся до працівників ППС, які перебувають на посту біля «Укрнафти» та виклав ситуацію. За словами Найєма, вони викликали міліцію, яка має прибути на місце події.

На думку іншого депутата, що перебуває на місці події, Сергія Лещенка, це блокування є реакцією Ігоря Коломойського на ухвалення закону про акціонерні товариства в частині зниження кворуму.

«В «Укрнафті», яку зараз барикадують, у держави 50 відсотків плюс 1 акція, але тепер вперше за 12 років можна поставити державний менеджмент», − зазначив депутат.

Реакції на ситуацію на сайті компанії наразі немає.

Раніше Коломойський звинуватив у захопленні «Укртранснафти» групу Єремеєва. 19 березня губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський приїхав до приміщення компанії «Укртранснафта», де перебував близько 6 годин і нібито хотів зʼясувати нового голову компанії. Раніше наглядова рада цього держпідприємства відсторонила Олександра Лазорка від здійснення повноважень голови правління компанії. У повідомленні «Нафтогазу», що контролює 100% акцій «Укртранснафти», не було вказано причини такого рішення.

Після того, як він залишив приміщення, Коломойський заявив, що «звільняв будівлю «Укртранснафти» від російських диверсантів».

При цьому голова Дніпропетровської ОДА звинуватив оточення президента у рейдерстві і обматюкав журналіста «Радіо Свобода». Коломойський заявив, що Юрій Мірошник, який з 19 березня тимчасово виконує обовʼязки голови правління «Укртранснафти» «сам себе призначив».

На поточному пленарному тижні Верховна Рада ухвалила зміни до Закону про акціонерні товариства, якими передбачається зниження кворуму зібрання акціонерів з 60% до 50%.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!