Тимчук: Ситуація під Горлівкою погіршується, супротивник підтягнув «Панцирі»

Триває процес посилення основних тактичних угрупувань російсько-терористичних військ в районі н.п. Горлівка і на Луганському напрямі, де ситуація упродовж 3-х останніх діб отримала стійку тенденцію до погіршення.

Про це у Фейсбуці повідомляє координатор групи «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук.

«Зафіксовано як мінімум 2 цільові конвої зміст, що прибули з боку Алчевська і Лутугиного (всього 34 транспортні одиниці, в основному з боєприпасами), а також перекидання бандформувань на рубіж Фрунзе — Сміле (всього до 300 осіб, 12 танків і 8 ББМ, в доповненні до тих формувань, які були підтягнуті сюди раніше через Стаханов)»,— зазначається у повідомленні.

Як вказує Тимчук, частина Горлівського угрупування російсько-терористичних військ зосередилася на рубежі Дружба — Зайцеве, ряд формувань сконцентрувалися в південно-західній частині Горлівського виступу, зайнявши «нависаюче» положення над Авдіївкой. Район Горлівка — Єнакієве — Ясинувата щільно прикривається бойовиками засобами ППО (включаючи новітні російські ЗРК «Панцир-С1», до 6 одиниць).

За його словами, чітко вбачається бажання командування російсько-терористичних військ повністю відтіснити українські війська на Луганському напрямі за р.Сіверський Донець і захопити ряд плацдармів. Крім того, ворог намагається відвернути увагу і зусилля українського командування відразу на декілька ділянок (Приморський напрям, ділянки на південь від Донецька).

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!