Порошенко обіцяє рішення щодо Коломойського до кінця дня

Адміністрація Президента вивчить ситуацію навколо інциденту за участю голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського та журналіста «Радіо Свобода» Сергія Андрушка, аби визначити розмір дисциплінарного стягнення з губернатора.

Про це заявив Президент Петро Порошенко на прес-конференції у пʼятницю, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.

«Щодо висловлювань, які припустив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації на адресу журналіста, то я зранку доручив Адміністрації Президента отримати відповідні пояснення для того, щоб визначити стягнення, яке буде винесено голові адміністрації»,— сказав Глава держави.

Порошенко запевнив, що це рішення буде прийнято вже до кінця сьогоднішнього дня.

Він також прокоментував ситуацію навколо «Укратнафти».

«Вчора ввечері я дав доручення міністру внутрішніх справ невідкладно забезпечити порядок і звільнення приміщення «Укртранснафти», що було зроблено. Мені про це о першій годині ночі надійшла відповідна доповідь. Сьогодні також буде доручено забезпечити неухильне виконання рішення уряду і Спостережної ради»,— сказав Президент.

Як повідомлялося, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський обматюкав журналіста «Радіо Свобода» Сергія Андрушка. Інцидент стався близько опівночі 19 березня біля офісу компанії «Укртранснафта», де відбувався конфлікт, повʼязаний зі зміною керівника підприємства.

У цьому звʼязку медійна спільнота вимагає накласти на Коломойського дисциплінарне стягнення за некоректну поведінку.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!