У БПП вимагають неупередженого розслідування ситуації в «Укртранснафті»

Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Тарас Батенко вимагає розслідувати факт проникнення сторонніх осіб в офіс «Укртранснафти» та перевірити законність рішення наглядової ради щодо відсторонення керівника підприємства із займаної посади.

Про це він заявив на брифінгу, передає кореспондент Укрінформу.

«Ми вимагаємо відкриття кримінальної справи й абсолютно неупередженого розслідування у цій ситуації щодо і факту захоплення (приміщення.— Ред.) та побиття працівників, і факту призначення з порушенням чинних вимог стосовно наглядової ради нового виконуючого обовʼязки керівника ПАТ «Укртранснафта»,— зазначив Батенко. Він повідомив, що уже направив відповідний вимога що до генерального прокурора та міністра внутрішніх справ.

Нардеп зауважив, що рішення про відсторонення голови правління Олександра Лазорка було прийнято на основі даних одного з журналістських розслідувань. На його переконання, інформації журналістського розслідування недостатньо для прийняття такого рішення.

Батенко також підкреслив, що протягом останнього часу жодних службових перевірок на підприємстві чи щодо керівника не проводилося, крім того, не висувалося й жодних претензій з боку уряду.

Нардеп наголосив, що наразі «Укртранснафта» є «чи не єдиним прибутковим підприємством у структурі НАК «Нафтогаз України».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!