Рада може дозволити компаніям не публікувати звітність у друкованих виданнях

Компаніям можуть дозволити не публікувати звітність та протокольні оголошення у спеціальних друкованих виданнях. Відповідний законопроект № 2407 щодо покращення умов ведення бізнесу, спрощення доступу до інформації зареєстровано у Верховній Раді, передає прес-службу Обʼєднання «Самопоміч».

В Україні акціонерні товариства зобов’язані постійно публікувати у паперових виданнях багато інформації, що стосується їхньої діяльності. Це ускладнюється тим, що деякі операції не можуть бути здійснені без наявності публікації у відповідному офіційному друкованому органі або ЗМI, що створює власникам бізнесу ряд проблем.

Для вирішення таких проблем депутати пропонують виключити із переліку повноважень державних органів та установ право вимагати від компаній здійснювати публікацію інформації у друкованих виданнях.

Замість цього пропонується друкувати звітність на акредитованих профільними установами сайтах. Крім того, таку послугу хочуть зробити безкоштовною. Таким чином інфоррмація щодо діяльності компаній буде приведена у відповідність до сучасних міжнародних стандартів.

Передбачається, що ухвалення законопроекту забезпечить спрощення доступу до інформації, зменшить фінансове навантаження на бізнес і зніме корупційні ризики.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!