Депутати тягнуть із законопроектом проти Коломойського

У Верховній Раді не можуть дійти згоди щодо розгляду законопроекту про позбавлення олігарха Ігоря Коломойського контролю над «Укрнафтою».

Про це розповів народний депутат Юрій Деревʼянко у кулуарах ВР, повідомляє «Українська правда».

Він нагадав, що комітет з економічної політики у середу вчергове не зміг зібратися, щоб вирішити це важливе питання.

"Черговий раз комітет не ухвалив жодного рішення. Без рішення комітету Верховна Рада не може вирішити це «антиолігархічне питання», щоб держава отримала контроль над монополістом «Укрнафтою»,— сказав Деревʼянко в ефірі телеканалу «Рада».

Зараз, за його словам, йде погодження позицій між фракціями: «Я думаю, що за годину буде якесь консолідоване рішення».

Деревʼянко зазначив, вплив Коломойського на парламент є дуже великим.

Як відомо, комітет з питань економічної політики 18 березня знову не зміг зібратися для розгляду законопроекту, який покликаний повернути державі 2 мільярдів гривень з компанії Ігоря Коломойського.

Засідання, на якому мали розглянути законопроект № 2273 «Про акціонерні товариства» (щодо виплати дивідендів) було зірвано у звʼязку з відсутністю кворуму.

Депутати з міжфракційного обʼєднання «Єврооптимісти» звинувачували керівництво профільного комітету в небажанні розглядати цей законопроект і 6 березня заблокували трибуну, щоб ВР розглянула цей законопроект.

Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман дав доручення профільному комітету розглянути цей проект закону і внести його на розгляд у встановленому порядку.

Після двох провалених зібрань депутат від «Народного фронту» Андрій Іванчук склав з себе повноваження голови комітету.

Депутат від БПП Сергій Лещенко зазначав, що звільнення Іванчука, який є бізнес-партнером Коломойського, було певним «трюком, щоб відтягнути ухвалення закону ще на два тижні».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!