Геращенко: Народ має об’єднатися з новою владою задля повного перезавантаження системи

Відставка Януковича, яка була однією з вимог Майдану, була б неможливою без об’єднання зусиль. Вибори президента стали першим кроком до перезавантаження системи, але якщо народ дав новій владі кредит довіри, він має стати поруч, щоб допомогти виконати дані обіцянки. Про це в ефірі «Шустер live» заявила народний депутат від «УДАРу» Ірина Геращенко, передає прес-службу партії.

«Як один лише президент може об’єднати країну, зламати хребта корупції, повернути державі капітали Януковича, вимагати від РФ перестати шантажувати Україну? Він може зробити це тільки за підтримки тих, хто голосував за нього. І це буде також і відповідальність Майдану, бо він дав головний урок – ми уміємо не тільки розбивати намети, а й підніматися, коли ображають нас і наших дітей»,— наголосила Геращенко.

За словами депутата, влада має бути відкритою до народу і зробити правильні висновки. Геращенко відзначила внесок Майдану у відновленні демократії в Україні та наголосила на необхідності щоденного діалогу між політиками та суспільством.

«Без Майдану зміни в країні були б неможливі. Тепер наша співпраця має бути заснована на спільному створенні та обговоренні законів та проведенні люстрації»,— заявила Геращенко.

Депутат підкреслила, що перезавантаження влади неможливе без переобрання нинішнього складу парламенту.

«Ця Верховна Рада виконала свою історичну місію. У жодній конституції не написано, що робити державі, коли утік президент. І теперішнє скликання мало у цій ситуації створити більшість, повернути конституцію 2004 року і створити умови для президентських виборів. Новообраний президент повинен відправити її на політичний смітник. Вона є не репрезентативною, і ми наполягаємо на тому, що Верховну Раду потрібно переобрати»,— зазначила І.Геращенко.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!