Данський спікер пообіцяв зробити все, аби в Україні були миротворці

Спікер парламенту Данії Могенс Люккетофт обіцяє зробити все можливе під час головування його країни в Генасамблеї ООН, щоб в Україну була введена миротворча завдання ООН.

Про це він сказав сьогодні на спільному засіданні спікерів парламентів держав Північної Європи та Балтії з Головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я особисто зроблю все можливе, коли у вересні Данія перебере на себе головування в Генасамблеї ООН, щоб миротворчі війська ООН були в Україні”,— сказав голова фолькетингу Данії.

Він висловив солідарність з українцями у важкій боротьбі з агресором і заявив, що в цьому питанні є повний консенсус у парламенті Данії.

У свою чергу спікер стортингу (парламенту) Норвегії Олемік Томмессен заявив, що весь світ вражений тим, як мужньо Україна бореться з величезними проблемами.

“Ми підтримуємо вас, бо це важливо не лише для вас, а й для Європи в цілому”,— сказав він.

Томессен висловив переконання, що Україна вирішить питання з Російською Федерацією та на шляху подолання корупції і розбудови демократичного суспільства. "Ми зі свого боку готові поділитись своїм досвідом, зокрема в боротьбі з корупцією, фінансуванням політичних сил та в цілому роботи парламенту”,— сказав спікер норвезького парламенту.

Солідарність з українським народом висловили спікери Швеції, Литви та віце-спікер Латвії, які наразі перебувають з візитом в Україні.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!