Уряд просить Раду розглянути 20 законопроектів

Уряд вніс на розгляд Верховної Ради нинішнього пленарного тижня внесено 20 законопроектів.

Про це під час Погоджувальної ради заявив віце-премʼєр-міністр — міністр культури Вʼячеслав Кириленко, передає кореспондент Укрінформу.

“Поки що в порядку денному лише три урядові законопроекти. Ми пропонуємо поставити ще 17… Тобто тільки 20 урядових законопроектів”,— сказав урядовець.

За його словами, серед цих законопроектів є “ключові з погляду співробітництва з міжнародними інституціями”. До них належить проекти законів про ринок природного газу, Рахункову палату, захист прав акціонерів, а також про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо державних інвестиційних проектів, проект змін до низки законодавчих актів щодо децентралізації повноважень архітектурного і будівельного контролю, про внесення змін до низки законодавчих актів щодо захисту прав інвесторів.

Урядовець додав, що сьогодні Кабінет Міністрів надасть на розгляд парламентських комітетів ще три законопроекти, і висловив сподівання, що їх вдасться внести на розгляд уже у четвер. Серед них — проект закону “Про внесення змін до законодавчих актів щодо правових аспектів ведення бізнесу”. “Якщо ми приймемо цей закон, то Україна на кілька десятків позицій у рейтингах піде вгору”,— наголосив віце-премʼєр.

Окрім того, Кириленко зазначив, що на розгляд комітетів також подадуть проекти змін до Податкового кодексу щодо порушення процедури ведення бізнесу та законопроект про юрисдикційні імунітети і відповідальність інших країн.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!