Кличко в Каннах розповів про успіхи на поcаді мера

Київський міський голова Віталій Кличко відкрив стенд Києва і представив інвестиційний потенціал української столиці на міжнародній виставці нерухомості MIPIM-2015, яка відкрилася в Каннах., зробила важливі кроки для поліпшення бізнес-клімату. Ми почали викривати і знищувати корупційні схеми. Сьогодні Київ № 1 в Україні у сфері електронного уряду: наші зусилля в реформах онлайн-бюджету та електронних тендерів зроблять інвестиції максимально прозорими, а конкуренцію — чесною. Київ сьогодні як ніколи відкритий для бізнесу. А особисто я можу запропонувати підтримку, гарантії та захист для кожного інвестора",— наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що Київське інвестиційне агентство, яке працює за принципом єдиного вікна, забезпечує прозорість роботи і спрощує доступ для всіх інвесторів та осіб, що звертаються за інформацією.

Мер розповів, що на виставці в Каннах Київ пропонує інвесторам долучитися до таких проектів: «розумні» зупинки транспорту, будівництво готелів та конференц-центрів, реконструкція лікарень і будівництво шкіл, LED-освітлення столичних вулиць, впровадження технологій енергозбереження, громадський транспорт, будівництво житла, переробка відходів, енергогенерація, телекомунікаційна інфраструктура.

«Ми відкриваємо Київ для розробки бізнес-планів для інвестицій у транспорт, парковки, переробку відходів, модернізацію системи центрального опалення, проекти з енергоефективності, щоб зменшити залежність від імпортованих енергоресурсів і підтримати власну» зелену «енергетику»,— зазначив Київський міський голова.

В рамках MIPIM-2015 Віталій Кличко зустрінеться з потенційними інвесторами, топ-менеджерами ряду провідних компаній, таких як UBS AG, Yellow&Company, Schneider Electric, Abu Dhabi Investment Authority (ADIA), TVO Capital Management та іншими.

Під час зустрічей відбудеться презентація та обговорення конкретних проектів у Києві, які потребують залучення інвестицій.

Нагадаємо, Кличко був обраний мером Києва в травні 2014 року.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!