Підстав для порушення кримінальних справ проти Тимошенко не було — Голомша

Кримінальне переслідування лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко не мало під собою підстав.

Про це в інтерв’ю виданню «Главком» розповів колишній перший благодійник Генерального прокурора Микола Голомша, який у 2003-2004 роках займався кримінальними справами, порушеними проти Тимошенко.

«Інформацію, яка тоді надавалася, треба було ділити на два, а потім віднімати ще половину. Ви знаєте, як працює провокаційна машина, вкидаючи дезінформацію та створюючи міф. Були сигнали, які на той час не були нічим підтверджені. Очевидно, за президента Януковича їх взяли за основу для нового розслідування. Хоча я не бачив підстав. Те, що зараз ці справи закриті, лише підтверджує мої слова»,— розповів Голомша, коментуючи спробу звинуватити лідера «Батьківщини» у причетності до вбивства Євгена Щербаня.

Крім того, Голомша розповів про безпідставність інших звинувачень на адресу Тимошенко, стосовно розрахунків за газ товарами для Міноборони Росії у 90-х роках.

«Абстрагуючись від політики, ми намагалися дати обʼєктивну оцінку всім фактам. Внаслідок угоди були погашені всі борги за спожитий Україною газ, і я прекрасно пам’ятаю, як слідчі висловлювали сумніви щодо доцільності висування звинувачень проти Юлії Тимошенко. Велася кампанія з переслідування опозиції в Україні. При розслідуванні це було очевидно»,— зазначив він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!