Представники Партії регіонів досі керують суддями в Україні - нардеп

На сьогодні судова реформа в Україні ще не має позитивних результатів, крім того, досі існує вплив на суддів з боку представників Партії регіонів. Таку думку висловив народний депутат Вадим Денисенко, передає прес-службу БПП.

«Сьогодні варто враховувати, що керування суддями з боку представників Партії регіонів нікуди не поділося», – зазначив народний депутат, коментуючи судові процеси над суддями сумнозвісного Печерського суду – Віктором Кицюком, Оксаною Царевич та Сергієм Вовком.

Після відмови Голосіївським районним судом Києва у задоволенні клопотання прокуратури про обрання Вовку запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою В.Денисенко передбачає, що таке ж рішення може бути і щодо суддів Кицюка та Царевич.

«З високою часткою ймовірності щодо них буде ухвалено таке жрішення, що і щодо Вовка. Більше того, потрібно враховувати кругову поруку суддів. І вийти з цієї кругової поруки можна лише одним способом – „гільйотиною“. Тобто всі дев’ять тисяч суддів повинні піти у відставку. Якщо ми до цього не прийдемо, то у нас будуть половинчасті рішення і реальної судової реформи у нас не буде в принципі», – наголосив народний депутат.

Нагадаємо, Голосіївський районний суд Києва відмовив прокуратурі у задоволенні клопотання про застосування до судді Печерського райсуду Сергія Вовка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а тільки зобовʼязала його зʼявлятися за першої необхідності до слідчого і суду. Таке рішення оголосила слідчий суддя Оксана Мірошниченко.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!