ЄС повинен припинити "випробовувати на міцність" Україну, Молдову і Грузію - МЗС Австрії

Євросоюзу слід припинити практику, коли політика ЄС стає «пробою на міцність для таких країн, як Україна, Грузія та Молдова». Таку думку висловив очільник австрійського МЗС Себастіан Курц під час зустрічі зі своїми колегами з інших країн-членів ЄС у Ризі, передає Dw. de.

На його думку, ЄС має розробити нові підходи у побудові майбутньої європейської політики сусідства, метою якої має стати створення миру та стабільності, «а не нових розмежувальних ліній в Європі».

Він також виступив за залучення «сусідів наших сусідів» до переговорів. Згідно зі словами Курца, слід припинити практику, коли політика ЄС стає «пробою на міцність для таких країн, як Україна, Грузія та Молдова».

На тлі конфлікту в Україні, Сирії та Лівії, на думку австрійського міністра закордонних справ, має постати питання, чи «Східне партнерство» у тому вигляді, у якому його задумували, узагалі діє".

«На даний момент ми не лише на сході, а й на півдні ЄС переживаємо дуже багато нестабільності»,— додав голова австрійського МЗС.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!