У Кабміні та НБУ незабаром можуть статись кадрові зміни — ЗМІ

Президент Петро Порошенко і премʼєр-міністр Арсеній Яценюк погодили попередній список членів Кабміну у кількості девʼяти осіб, яких планують відправити у відставку.

Про це повідомляє INSIDER з посиланням на власні джерела в Адміністрації президента та Верховній Раді.

За даними джерел, станеться це після 11 березня, коли рада директорів МВФ має ухвалити рішення, чи відкривати Україні нову кредитну лінію у розмірі 17,5 млрд дол. За фондом аналогічні рішення повинні прийняти Всесвітній банк і ЄБРР.

За словами людини з найближчого оточення Порошенка, серед кандидатів «на виліт» віце-премʼєр з інфраструктури і транспорту Валерій Вощевський, його колега, який відповідає за регіональний розвиток Геннадій Зубко, а також міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, міністр економічного розвитку Айварас Абромавічус, міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко та міністр енергетики Володимир Демчишин.

Прізвища інших кандидатів на звільнення поки що не відомі. Також, за деякими даними, у президента є заява про звільнення за власним бажанням голови НБУ Валерії Гонтаревої.

Читайте також: Нардеп Поляков заявляє, що голова НБУ написала заяву про відставку

Імена потенційних новачків уряду і НБУ поки що не називають. Відомо тільки те, що в Кабміні знову зʼявиться перший віце-премʼєр. Попередньо на цю посаду узгоджений Ігор Кононенко, перший благодійник голови фракції БПП, друг і бізнес-партнер Порошенко.

Окрім чищення Кабміну, нових керівників отримають великі держкомпанії, зокрема, «Укрзалізниця», а в деяких областях зміняться губернатори.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!