Нові закони допоможуть Україні отримати закордонну допомогу - Дж.Байден

Закони, що ухвалила Верховна Рада, допоможуть Україні отримати нову фінансову допомогу з-за кордону. Таку думку під час телефонної розмови з Арсенієм Яценюком висловив віце-президент США Джо Байден. Повідомляє з посиланням на прес-службу Білого дому.

«Віце-президент привітав премʼєр-міністра А.Яценюка з прийняттям Радою принципових законів у реформах, які допоможуть Україні повернутися до здорової економіки і почати шлях до додаткової допомоги на ранньому етапі з боку міжнародного співтовариства»,— йдеться в повідомленні Білого дому.

Як відомо, 2 березня Верховна Рада внесла зміни до Держбюджету на 2015 рік. Закон передбачає збільшення державних запозичень на 103,6 млрд грн, збільшення витрат на погашення державного боргу збільшується на 92,8 млрд грн. Документ також визначає граничний обсяг державного боргу станом на 31 грудня 2015 р. в сумі 1 трлн 394 млрд 430 млн 819,3 тис. грн. Депутати також внесли зміни до податкового, бюджетний і митний кодекси і в закони про пенсійне забезпечення.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!