"Київенерго" погрожує відрізати світло "Межигір’ю" за 7 мільйонів боргу

ПАТ «Київенерго» планує в березні 2015 року припинити електропостачання резиденції «Межигір’я» через значну заборгованість.

Як повідомляє сайт енергокомпанії, ТОВ «Танталіт», на балансі якого знаходиться резиденція, заборгувало за електроенергію 7,4 мільйона гривень.

У «Київенерго» відзначили, що про намір відключення світла проінформували листом прем’єра Арсенія Яценюка.

«Борги „Межигір’я“ за електроенергію почали накопичуватись з лютого минулого року. Енергопостачальна компанія часто зверталася до „Танталіту“ з пропозиціями щодо врегулювання заборгованості шляхом реструктуризації»,— йдеться у повідомленні.

У «Київенерго» також відзначили, що направляли офіційні звернення до органів держвлади з проханням посприяти у вирішенні питання електропостачання комплексу.

«Наразі ситуація лишається неврегульованою, тоді як борг щомісяця взимку зростає в середньому на 1,4 мільйона гривень. Компанія не може допустити збільшення дебіторської заборгованості, ставлячи під загрозу електропостачання киян. Відключення боржників є не лише правом, але й прямим обов’язком енергокомпанії»,— йдеться в повідомленні.

Також «Київенерго» має намір припинити у березні 2015 року безоплатне електропостачання комплексу відпочинку «Пуща-Водиця» урочища «Межигір’я» до врегулювання договірних відносин".

Раніше «Київенерго» заявило про намір у березні 2015 року припинити електропостачання будівлі Київської обласної держадміністрації, що на площі Лесі Українки, 1, через 1,76 мільйона гривень боргу.

Українська правда. Київ

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!