G7 схвалює програму реформ в Україні

Міністри фінансів Великої сімки вважають, що в програмі реформ, підготовленій Києвом, містяться «усі необхідні елементи» для негайної стабілізації економічної ситуації.

Про це передає DW.de.

«Міністри фінансів країн Великої сімки вітають прийняту в Україні програму економічних реформ і говорять про надання Києву в перспективі нової порції фінансової допомоги»,— йдеться у повідомленні.

Як вказується, у заяві, оприлюдненій 4 березня, зазначається, що країни G7 чекають найближчими днями «позитивного обговорення» питання про програму фінансової допомоги Україні з Міжнародним валютним фондом.

«Програма надасть додаткове фінансування, щоб оперативно допомогти Україні провести амбітні економічні реформи»,— цитує документ агентство dpa.

Представлена урядом в Києві програма реформ, як вказується у заяві, містить «усі необхідні елементи» для негайної стабілізації економічної ситуації, повернення в середньостроковій перспективі до стабільного економічного зростання і поліпшення рівня життя українців.

«Міжнародне суспільство готове підтримати Україну на шляху проведення реформ в цей критичний момент її історії»,— підкреслюється у спільній заяві міністрів фінансів Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великої Британії і США.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!