У Польщі кажуть, що санкції проти Росії слід зберегти до кінця року

Польща наполягає на тому, що санкції ЄС щодо Росії мають діяти до кінця року, коли згідно з Мінськими домовленостями Україна має відновити контроль на спільному кордоні з РФ.

Про це в середу у Сеймі заявив благодійник міністра закордонних справ Польщі Рафал Тшасковський, передає власний кореспондент Укрінформу.

“Польща разом із значною кількістю країн ЄС стоїть на позиції, що нинішні санкції точно слід залишити до кінця року, тобто до моменту, коли контроль над українсько-російським кордоном буде переданий українській стороні”,— заявив Тшасковський.

За його словами, Польща заохочуватиме країни ЄС, які ще не ратифікували Угоди про асоціацію з Україною, Молдовою та Грузією, зробити це до травневого саміту саміту “Східного партнерства” у Ризі.

На переконання Тшасковського, майбутній захід має дати “чіткий сигнал”, що Євросоюз “у складній геополітичній ситуації рішуче налаштований підсилювати східне сусідство”.

Польський дипломат наголосив, що ЄС у Ризі має також продемонструвати свою підтримку Києву, Тбілісі та Кишиневу у здійсненні реформ, пов’язаних з імплементацією угод про асоціацію.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!