Порошенко просить Абромавичуса підготувати нову хвилю приватизації

Президент Петро Порошенко вважає доцільним повернення до приватизації. Він пропонує міністру економрозвитку та торгівлі Айварасу Абромавичусу ініціювати процес приватизації.

Про це він сказав на засіданні Національної ради реформ, повідомляє прес-служба президента.

«Сподіваюся, що ми з вами вже переходимо від розмов, агітації за реформи, від презентації до практичного і конкретного здійснення законодавчих змін й імплементації реформ, яких чекає все суспільство і світ, що здатен реально підтримувати нас», — сказав Порошенко.

Президент вкотре акцентував увагу на тому, що війна на Донбасі не може бути виправданням затримки реалізації реформ.

У цьому контексті Порошенко вважає доцільним повернення до приватизації. Він звернувся до міністра економічного розвитку та торгівлі Айвараса Абромавичуса з пропозицією ініціювати обговорення у Верховній Раді цього питання.

«Просив би презентувати у Парламенті, провести дискусію з фракціями, вилучити те, що ми вважаємо ризикованим, з переліку об’єктів, що підлягають приватизації, але прийняти дуже важливе рішення, щоб продемонструвати всьому світові — ми інші. Ми по-іншому будемо забезпечувати прозору і ефективну приватизацію», — сказав Порошенко.

Позитивним прикладом інвестування президент назвав проведення тендеру на розподіл частот зв’язку третього покоління, за підсумками якого були мобілізовані 11 мільярдів гривень, і «ми отримали схвалення з боку всіх інвесторів».

Він також поінформував, що прем’єр-міністр Італії Маттео Ренці під час сьогоднішньої зустрічі повідомив про готовність італійських інвесторів брати участь у приватизації в Україні. Зокрема, інфраструктурних, енергетичних, телекомунікаційних об’єктів. «Це є справжня інтеграція, коли до нас приходить бізнес, який платить податки, працює чесно і займає прозору позицію», — підкреслив Президент.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!