Рада не змогла почати засідання через нову бійку. Почубилися Ляшко і Єремеєв

Верховна Рада не змогла почати вечірнє засідання через нову бійку у сесійній залі.

Цього разу битися почали Олег Ляшко і Ігор Єремеєв, до групи якого перейшов Сергій Мельничук, з яким під час ранкового засідання бився Ляшко.

Гройсман спробував заспокоїти депутатів. Однак після того, як йому не вдалося заспокоїти народних обранців, він оголосив перерву.

«Оголошую перерву на 30 хвилин»,— сказав Гройсман. Проте згодом спікеру таки довлелося закрити засідання взагалі.

Бійка в раді,раунд 2.Ті ж самі.Журналісти в кулуарах чекають на «вынос тела» в коридор.Гройсман закрив сесію pic.twitter.com/hkB8TDvCTx

— Oksana Denysova (@OksanaDenysova) March 3, 2015

У кулуарах ВР народний депутат Олег Ляшко заявив, що Мельничук «мародер» і «тушка». Ляшко пообіцяв не пускати Мельничука до зали засідань Ради.

«Сьогодні він за гроші увійшов до олігархічної групи „Воля народу“ під керівництвом Єремеєва»,— сказав Ляшко. Він вимагає від Мельничука скласти мандат.

Група «Воля народа» обʼєднує депутатів, більшість з яких голосували за "диктаторські закони 16 січня, хоча згодом частина із них свої голоси відкликали.

Нагадаємо, раніше у вівторок у сесійній залі Верховної Ради відбулася боротьба за участю депутатів від Радикальної партії Ляшка та колишнього члена фракції цієї партії, екс-комбата «Айдару» Сергія Мельничука.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!