Нардеп: в Україні немає поняття ціноутворення у газовій сфері

Ми повинні віднайти можливості не перекладати збільшення ціни на газ на плечі українців. Про це в ефірі телеканалу “112” заявив народний депутат Валерій Пацкан.

“Україна видобуває не менше 14 млрд. кубометрів газу, і цього цілком вистачає для потреб населення. Ціна на газ має бути сформована об’єктивно і відповідати реальним економічним показникам, а не просто взяти якусь умовну цифру і встановити ціну на газ. В Україні зараз взагалі немає поняття про ціноутворення у цій сфері”, — наголосив нардеп.

Народний депутат також зазначив, що намагання уряду проштовхнути законодавчі акти, вигідні окремим енергетичним підприємствам, може призвести до політичної кризи в країні. “Законодавчі акти, які повинні бути передумовою голосування за бюджет, зараз подаються в останню чергу. Хоча коаліційна угода передбачає, і народні депутати неодноразово про це говорили, що бюджетоутворюючі закони повинні розглядатися в комітетах раніше, ніж зміни до головного фінансового документу країни”, — зауважив Валерій Пацкан.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!