Суд заборонив Мінінфраструктури шукати нових очільників "Укрзалізниці" та "Борисполя

Міністерство інфраструктури отримало ухвалу Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 20 лютого з питань забезпечення адміністративного позову.

Як повідомила прес-служба відомства, ухвала зупиняє рішення Міністерства про пошук кандидатів на посади керівників «Укрзалізниці», аеропортів «Бориспіль» та «Львів», а також забороняє проведення наступних етапів відбору до вирішення судом зазначеної справи.

«Справа відкрита за позовною заявою одного з учасників відбору, який не потрапив у черговий етап»,— сказано в заяві.

«Від оголошення рішення провести відкритий і прозорий відбір кандидатів на посади керівників зазначених державних підприємств, Міністерство зіштовхнулося з супротивом з боку різноманітних зацікавлених осіб»,— зазначили у відомстві.

«Ці люди дуже багато зробили для дискредитації усієї процедури відбору, а також експертів, залучених до нього. Згадана вище судова справа — один із таких заходів. Міністерство вважає її безпідставною та буде оскаржувати ухвалу»,— заявили в Мінінфраструктури.

«Проте, виконуючи рішення суду, відомство припиняє відбір кандидатів на посади керівників „Укрзалізниці“, аеропортів „Бориспіль“ та „Львів“, оголошення про який було оприлюднене на сайті Мінінфраструктури 31 грудня»,— додали у відомстві

«Незважаючи на це, Міністерство залишається відданим прагненню знайти найдостойніших претендентів на керівні посади, незважаючи на тиск зацікавлених сторін. Тому, не очікуючи вирішення справи № 804/3044/15, розгляд якої може бути довготривалим, розпочне нові конкурси відповідно до постанови Кабміну № 777 „Про проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки“ від 3 вересня 2008 року, нещодавно затвердженої в новій редакції»,— зазначили в Міністерстві.

«Нажаль, це означатиме чергову затримку у призначенні керівників згаданих підприємств. Тим не менше, цей захід є необхідним, щоб зламати систему та домогтися того, щоб державними підприємствами управляли кваліфіковані менеджери»,— сказано в заяві.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!