Шокін хоче посадити ще трьох екс-чиновників за економічні злочини

Генеральна прокуратура має намір до квітня предʼявити додаткову підозру в скоєнні економічних злочинів трьом українським колишнім державним чиновникам.

Про це сказав генеральний прокурор Віктор Шокін в інтервʼю «5-му каналу», повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Українські новини.

Він нагадав, що в квітні 2014 Європейський Союз запровадив санкції проти 22 українських екс-чиновників. На даний момент для збереження цих санкцій ЄС вимагає предʼявлення зазначеним екс-чиновникам підозри у скоєнні економічних злочинів.

«Вимога Європи (для збереження санкцій), щоб це були економічні злочини, обовʼязково… На сьогодні 15 особам вже є підозри щодо економічних злочинів. Я вважаю, що за місяць або менше та іншим особам з цього списку будуть оголошені підозри з економічних злочинів»,— сказав Шокін.

Читайте також: Кернесу незабаром вручать підозру — Шокін

Він також повідомив, що відносно 4-х з 22 українських екс-чиновників Євросоюз уже безповоротно вирішив скасувати санкції.

«Буде проведена перевірка, хто з працівників Генпрокуратури допустив таку ситуацію, і винні будуть покарані»,— зазначив генпрокурор.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!