С.Сидоренко: недержавний сектор охоронних підприємств є складовою нацбезпеки

Зокрема, за словами С.Сидоренка, наразі недержавний сектор охоронних підприємств є складовою національної безпеки держави.

КИЇВ. 27 лютого. УНН. Президент Української федерації професіоналів безпеки Сергій Сидоренко під час проведення навчання співробітників підрозділів охорони із забезпечення безпеки на залізничному транспорті та співробітників підрозділів правоохоронних органів закликав до співпраці усі силові відомства.

“У структурі національної безпеки сьогодні вже є досить великим сектор недержавний, сьогодні охоронні структури в Україні налічують декілька тисяч підприємств і близько 400 тисяч співробітників. Це є складовою національної безпеки”, — сказав він.

Крім того, за словами С.Сидоренка, Українська федерація професіоналів безпеки забезпечує охорону на 70% об’єктів значного скупчення людей.

“Сьогодні постало питання, яким чином об’єднати всі види охорони як одну зі складових національної безпеки. Тому сьогоднішній захід став першим кроком до об’єднання зусиль відомчої охорони, правоохоронних органів і приватних охоронних структур з метою забезпечення безпеки на такому важливому об’єкті як “Київ — Пасажирський”, — зазначив С.Сидоренко.

Він наголосив, що навчання були організовані для того, щоб знайти порозуміння між працівниками відомчих структур та приватних підрозділів охорони.

Як раніше повідомлялось, сьогодні журналістам показали, як виявляти вибухові пристрої.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!