Київ вже бачить перші результати імплементації Угоди про Асоціацію - нардеп

Зокрема, за її словами, позитивним фактором стало одностороннє зниження мита з боку ЄС для українських виробників, це стало суттєвим моментом допомоги Україні. Продан наголосила, що важливим фактором євроінтеграції є адаптація законодавства. Продан нагадала, що вже ухвалено закони про європейські стандарти у виробництві продуктів харчування, які запрацюють з вересня цього року. Крім того, підкреслила нардеп, проведений перший етап реформування державних закупівель, що важливо в контексті боротьби з корупцією.

КИЇВ. 25 лютого. УНН. Перші результати імплементації Угоди про Асоціацію вже є і вони демонструють реальні вигоди для української економіки. Про це заявила народний депутат Оксана Продан під час засідання парламентського комітету Асоціації у Брюселі з посиланням на прес-службу «Удару».

Серед першочергових завдань Верховної Ради на найближчий час Продан назвала реформу і адаптацію законодавства в сфері безпечності харчових продуктів, митного оформлення, антимонопольного регулювання, дерегуляції, як форми усунення корупції в роботі економіки.

Народний депутат звернулася до європейської сторони, зокрема, представників Єврокомісії із закликом посилити не лише фінансову, а й експертну технічну допомогу Україні як важливого фактора зміни старої системи. Оксана Продан також виступає за більш активне залучення до таких програм і до роботи над адаптацією законодавства до європейських норм і стандартів депутатів, а не лише урядовців і експертів. Вона наголосила, що «система міняється у парламенті і тому депутати мають бути найактивніше залучені до адаптації законодавства на етапі підготовки законопроектів і вдосконалення існуючих законів».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!