У Савченко порушення роботи деяких органів — правозахисник

В української льотчиці Надії Савченко, яка перебуває в московському СІЗО і оголосила голодування, вже є порушення роботи деяких органів.

Про це Радіо Свобода повідомив учасник громадської спостережної комісії Валерій Борщов.

«Звичайно ж викликає у нас тривогу таке тривале голодування, бо це не може пройти безслідно. Її турбують нирки, жовчний міхур. Я запитав, чи контролюють медики її стан. Вона відповіла, що контролюють, роблять УЗД, спостерігають. Але, звичайно, є ризик ускладнень. Тому що це занадто тривале голодування. А так вона тримається сильно, говорила з нами досить бадьоро», — повідомив він після візиту до Савченко.

Борщов також зазначив, що на пропозицію припинити голодування Надія знову відповіла відмовою.

Навіть наведений правозахисниками нещасний приклад радянського дисидента Анатолія Марченка, який загинув в 1968 році після тривалого голодування, не змінив рішення Савченко.

Раніше адвокат української льотчиці Микола Полозов повідомив, що його підзахисна відмовилася від ін’єкцій глюкози. За словами сестри льотчиці Віри, Надія вживає лише воду, маса її тіла зменшилась на 26%.

Нагадаємо, 13 грудня Надія Савченко оголосила голодування і продовжує його донині. 29 січня її перевели до медсанчастини.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!