У Києві перепродають нерухомість екс-глави Міненерговугілля - нардеп

З частини нерухомості родини екс-глави Міненерговугілля Едуарда Ставицького знято арешт, і вона була перепродана. Про це в ефірі програми «Шустер. Live» заявив нардеп Дмитро Добродомов.

Він повідомив, що гроші Е.Ставицького знаходяться на збереженні в банку, а цінності — на експертизі вже 10-й або11-й місяць.

«Арешт з будинку тещі Е.Ставицького знятий, а в жовтні цю нерухомість перепродали кіпрськії компанії, яка повʼязана з В.Януковичем. Ще одна нерухомість на вулиці Шота Руставелі в Києві також за такою схемою перепродується і нібито вже не фігурує у справі, і теща теж не фігурує в справі»,— повідомив Д.Добродомов.

Як відомо, в Україні екс-глава Міненерго оголошений в розшук. Е.Ставицький проходить по кримінальній справі щодо осіб з вищого керівництва держави за статтями «привласнення, розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах», а також «легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом».

Раніше повідомлялося, що при обшуку місць проживання екс-міністра енергетики правоохоронці вилучили 4,8 млн доларів і 42 кг золота.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!