Порошенко проводить реформи «однією рукою»: Другою відстрілюємося

Реформи в Україні хоч і мають невисокі темпи, та все ж набирають обертів. Утім, це копітка і важка робота, результати якої стануть відчутними лише за кілька років.

На цьому наголосив Президент Петро Порошенко на церемонії вручення державних нагород членам родин героїв Небесної сотні.

«Реформи починаються, набирають обертів, але слід розуміти, що це копітка, важка та марудна робота, результати якої стануть відчутними лише за кілька років…Чи задоволений я сам цими темпами? Звісно, ні. Не все нам вдається робити так швидко, як чекають всі наші співвітчизники; не так швидко, як нам самим хотілося би. Між „верхами“ і „низами“, які рівною мірою прагнуть реформ, утворилася середня ланка, яка не хоче змін»,— сказав він.

Глава держави пояснив, що впроваджувати реформи доводиться лише однією рукою, бо іншою «мусимо відстрілюватися від ворожого сусіда», який прагне не лише знищити Україну фізично, а й виснажити економічно.

«Ви ж розумієте, що Росія здійснює агресію не для того, щоб відтяти Донбас, а щоб знекровити всю нашу країну! Отож, щоб збудувати успішну Україну, нам треба якнайшвидше завершити війну, через яку ми втрачаємо темпи змін. Чи є у нас помилки? Ви ж знаєте, не помиляється лише той, хто нічого не робить. На помилках вчимося і стаємо сильнішими. Ми проведемо реформи, розбудуємо Збройні сили та захистимо державність. Як би не було складно, які б ще випробування не випали на нашу долю, я зроблю все, щоб великі жертви, які за останній рік поніс наш народ, не приведи Господи, не виявилися марними. У цьому вам присягаю»,— наголосив Президент.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!