Єфремов не захотів йти на суд у п"ятницю через річницю вбивств на Майдані – адвокат

Печерський райсуд Києва переніс засідання щодо обрання міри запобіжного заходу екс-керівнику фракції Партії регіонів Олександру Єфремову на 9:30 понеділка, 23 лютого.

Про це повідомив кореспондент «Української правди» із суду.

Суд у четвер розглядав клопотання слідчого ГПУ про застосування до Єфремова запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

У суду є 72 години на те, щоб обрати міру запобіжного заходу. Цей час спливає на наступному тижні.

Ефремов говорит что кроме его публичных выступлений за апрель и за май у гпу нет ничего.выступления он перечитал, ему и сейчас понравились

— Мария Жартовская (@MediaJourn) February 19, 2015

Адвокат Єфремова Олександр Мельник заявив журналістам, що клопотання про перерву у засіданні подане через пізню годину і у звʼязку з тим, що захисту необхідно ознайомитися із матеріалами справи.

На запитання журналістів «Чому засідання призначене не на пʼятницю, а на понеділок?» Мельник відповів: «Ви ж знаєте, що завтра річниця трагічних подій на Майдані».

Як відомо, 18 лютого Генпрокуратура висунула Єфремову друге звинувачення — у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.

Перше звинувачення стосувалося службового зловживання та підроблення. За ним він був арештований, але відпущений під заставу в розмірі майже 3,7 млн грн. Втім вийти на свободу Єфремову так і не вдалося — йому одразу ж висунули друге звинувачення.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!