Постачання газу окупованими територіям відновлено - А.Коболєв

«Сьогодні ситуація була найбільш важкою, бо за останні декілька 5-6 годин наші служби не могли підійти до газопроводів, які могли б відновити постачання у повному обсязі у зону АТО. Зараз така можливість зʼявилася, зараз це постачання відновлено»,— сказав він.

КИЇВ. 19 лютого. УНН. Постачання газу на території проведення АТО наразі відновлено. Про це на брифінгу у четвер повідомив голова правління НАК «Нафтогаз-України» Андрій Коболєв.

За словами А.Коболєва, велика кількість газопроводів була зруйнована пострілами та вибухами, а частина газопроводів була заміновані.

Нагадаємо, як повідомили у прес-службі «Нафтогазу», внаслідок численних пошкоджень газотранспортної інфраструктури, завданих обстрілами та підривами на території бойових дій, з 18 лютого припинилося постачання природного газу в зону проведення АТО.

«Поновлення постачання газу наразі неможливе через продовження активних бойових дій в даному регіоні. Український оператор газотранспортної системи ПАТ “Укртрансгаз” підтверджує готовність розпочати роботи по відновленню пошкодженої інфраструктури, щойно бойові дії будуть припинені, а працівники отримають можливість дістатися аварійних ділянок без загрози їхньому життю та здоров’ю»,— заявивли у прес-службі «Нафтогазу».

Наразі триває аналіз наявних ушкоджень та уточнення збитків, завданих руйнуванням газотранспортної інфраструктури.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!