Геращенко закликає призначити відповідального за вирішення проблем переселенців

Уповноважений президента з питань мирного врегулювання ситуації в Луганській і Донецькій областях, депутат Верховної Ради від фракції «Блок Петра Порошенка» Ірина Геращенко закликає Кабінет Міністрів призначити чиновника, відповідального за вирішення проблем переселенців. Про це сказано в повідомленні прес-служби президента.

Геращенко переконана, що уряд має визначитися зі структурою, що візьме на себе функції з координації міністерств і відомств із питань вимушених переселенців, а також налагодити постійний діалог із міжнародними організаціями.

Крім того, уповноважений президента запропонувала включити Дебальцеве й Вуглегірськ (Донецька область), а також інші міста, зруйновані бойовиками, до списку населених пунктів, жителі яких мають право на отримання статусу переселенців.

Крім цього, Геращенко вважає, що Рада має вдосконалити закон про права і свободи вимушених переселенців і податкове законодавство, а також підтримати волонтерів, які займаються переселенцями.

Раніше Геращенко виступала за введення посади заступника голови Державної служби з надзвичайних ситуацій з питань вимушених переселенців із Донбасу.

Нагадаємо, за даними ООН на 14 лютого, кількість внутрішніх переселенців в Україні перевищила 1 млн осіб.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!