У Парламентську асамблею ОБСЄ кримчанку не взяли

Парламентська асамблея ОБСЄ не визнала призначення російською стороною до складу Асамблеї представника так званого уряду Криму Ольги Ковітіді.

Про це йдеться в офіційному повідомленні прес-служби організації, передає Укрінформ.

«Бюро Парламентської асамблеї ОБСЄ сьогодні одностайно не визнало призначення Російською Федерацією Ольги Ковітіді членом ПА ОБСЄ. Ковітіді була визначена РФ в якості члена Ради Федерації, який представляє так званий уряд Криму»,— зазначається в повідомленні.

При цьому зауважується, що перед тим, як розглянути справу, члени Бюро та Комітету з перевірки повноважень заслухали заяви представників російської та української делегацій у ПА ОБСЄ. «Комітет з перевірки повноважень рекомендував Бюро відхилити призначення Російською Федерацією пані Ковітіді»,— наголошується в документі.

У самому комітеті пояснили, що «член парламенту, призначений членом ПА, має представляти країну, яка подає його на посаду, а не якийсь орган цієї країни, що був встановлений на території іноземної держави в порядку, який вважається переважною більшістю держав-учасниць ОБСЄ незаконним».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!