Порошенко набирає близько 54 відсотків голосів

Станом на ранок понеділка, 26 травня, Центральна виборча комісія опрацювала понад 60 відсотків протоколів в електронному вигляді. На президентських перегонах із суттєвим відривом від суперників лідирує Петро Порошенко, набравши 53,72% голосів виборців.

Петро Порошенко з великим відривом від суперників лідирує на президентських виборах в Україні, набираючи близько 54 відсотків голосів. ЦВК опрацювала понад половину протоколів.

На другому місці — Юлія Тимошенко, яка отримує 13,09 відсотка голосів. За Олега Ляшка віддали свої голоси 8,47% громадян, за Анатолія Гриценка та Сергія Тігіпка — понад пʼять відсотків виборців (5,47% і 5,24% відповідно). Такі дані оприлюднено на табло в прес-центрі ЦВК, передає «Інтерфакс-Україна».

Штаб кандидата: Порошенко лідирує в усіх областях

Вибори президента відбулися в усій Україні. Порошенко є лідером президентських перегонів у всіх областях, повідомили у штабі кандидата.

У штабі Порошенка проводиться паралельний підрахунок голосів. Його результати цілком збігаються з результатами, які оприлюднює Центральна виборча комісія, повідомив уранці в понеділок, 26 травня, керівник центрального виборчого штабу Порошенка Віталій Ковальчук.

«За рівнем підтримки нашого кандидата Петра Олексійовича Порошенка лідерами є Львівська, Вінницька, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська області і Київ»,— наводить слова Ковальчука «Інтерфакс-Україна».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!