Втікач Злочевський привласнив землю біля Майдану Незалежності – розслідування

Земельну ділянку по вул. Грушевського 1Б у Центральному парку культури та відпочинку Києва загарбали структури колишнього міністра екології та природніх ресурсів Миколи Злочевського.

Про це йдеться у розслідуванні програми «Наші гроші».

Нині екс-чиновник переховується — його розшукує Генпрокуратура за підозрою в незаконному збагаченні.

Як встановили журналісти, будівля на земельній ділянці за цією адресою, площею 601,5 кв. м, належить ТОВ «Паркпроектінвест». Про це свідчить постанова Вищого господарського суду.

Загалом «Паркпроектінвест» претендує на майже 6 тисяч квадратних метрів землі на цій території.

У 2012 році співвласником «Паркпроектінвесту» стала фірма ТОВ «Укртрансеко», зареєстрована у Києві за адресою Рилєєва 10а. Це — адреса реєстрації майже всіх фірм, повʼязаних із родиною Злочевських: Микола Злочевський («Еско-Північ», «Парі», «Укрнафтосервіс», ТОВ «Інфокс», представництво «Інфокс інк»), керівник «Укрнафтосервісу» Злочевського Олег Нелін ("Науково-дослідний інститут «Вектор»), родина однокурсника і бізнес-партнера Злочевського Миколи Лісіна (ТОВ «Нафтоімпекс»).

Ділянка під офісом на Рилєєва 10 також орендована фірмою Миколи Злочевського «Інфокс».

У своєму розслідуванні журналісти «Наших грошей» навели багато імен та назв різних фірм, повʼязаних з родиною Злочевського.

Як відомо, у листопаді 2014 року програма «Схеми» дізналася, що Злочевський незаконно отримав 14,5 га державних лісів на березі Київського водосховища.

У січні 2015 року стало відомо, що Британія розблокувала раніше заарештовані рахунки компанії Злочевського Brociti Investments Ltd у звʼязку зі зняттям усіх звинувачень.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!